Defenders of Vermillion gra ambitnych ludzi, którzy robią to co kochają

Zespół  CODE FORGE to niezależne polskie studio tworzone przez 5 facetów, którzy swoją działalność rozpoczęli w 2011 roku produkując  gry na urządzenia mobilne. Na swoim koncie mają m.in: Royal Sails , który dostępny jest w Google Play oraz AppStore.

Nowa gra jaka wychodzi spod skrzydeł tego młodego studia będzie castle defense o nazwie Defenders of Vermillion.

Głównym celem produkcji jest podobnie jak to bywa w tym gatunku obrona zamku przed złymi napastnikami . Do walki z chordami zła mamy do dyspozycji czterech bohaterów, a trudność zadania będzie też zależała od pory dnia jaką wybierzemy. Oczywiście każda z postaci posiada swoje unikatowe zdolności przydatne w starciach oraz drzewko umiejętności dzięki, któremu będziemy mogli ją rozwijać wedle naszej woli.

DefendersOfVermillion_illustration

Ciekawym aspektem tej gry jest system gestów służący do rzucania czarów. Oczywiście w Defenders of Vermillion zawarte będą osiągnięcia do odblokowania i tabela wyników pozwalająca porównać wynik z kolegami i innymi graczami.

Gra zapowiada się ciekawie więc warto na nią poczekać i samemu ją wypróbować. Będzie ona dostępna  wkrótce na urządzenia mobilne – w pierwszej kolejności w AppStore, potem w GooglePlay. Cena produkcji nie jest ustalona ale wiemy, że nie będzie wygórowana.

Bartek ‘Bugi’ Bugała