Partnerzy

Główni partnerzy i sponsorzy technologiczni: 

logo_boxoff

Sklep z cyfrową dystrybucją gier stworzonych i dystrybuowanych przez Techland. Sprawdźcie na http://boxoffstore.pl/pl/

 

armory_logos

The Armory –  unikalny sklep z wieloma fantastycznymi projektami koszulek . T-Shirty stworzone przez graczy dla graczy… To właśnie The Armory zaopatruje naszych redaktorów w „zbroje” na wszystkich imprezach w kraju.

GD_big_2

Wspieram.to jest platformą finansowania społecznościowego kreatywnych projektów.  Narzędziem które daje możliwość realizacji różnorodnych projektów, z różnych dziedzin kultury, technologii, sztuki itp., które dotąd nie mogły być wcielone w życie bez odpowiedniej ilości gotówki. Udostępniamy twórcom nie tylko przestrzeń do zaprezentowania swych idei ale i narzędzia ułatwiające ich promocję w mediach społecznościowych. Każdy projekt po uprzedniej weryfikacji zostaje umieszczony na platformie wraz z licznikiem napływającego finansowego wsparcia. Autor w ustalonych progach finansowania projektu oferuje unikalne, nie osiągalne w inny sposób nagrody.

maxcraft_logo

Maxcraft.pl to marka firmy Open Makers, która od 2002 roku dostarcza profesjonalne aplikacje webowe i powiązane z nimi systemy informatyczne. Jesteśmy doświadczonym zespołem adminów, programistów i wdrożeniowców, których łączy wspólna pasja. Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych opartych o system Linux gwarantuje najwyższą jakość i fachowość zastosowanych rozwiązań.

logo_dobra gra

Seria Dobra Gra została stworzona przez graczy z myślą o graczach. Dzięki temu znajdziecie w niej zupełnie nowe na polskim rynku tytuły (często Indie) lub gry w rozszerzonych wersjach z dodatkowymi DLC, mapami, często soundtrackami, czy artami z gier. Dobra Gra to również packi gier, a więc przynajmniej 2 tytuły sprzedawane w tej samej niezmiennie niskiej cenie.

HONETi_int_banner_03

Misją HONETi jest dostarczanie najlepszych usług, narzędzi i komponentów dla naszych Partnerów by z powodzeniem realizowali każde przedsięwzięcie webowe, osiągali założone cele i współpracowali z nami przez lata.

Zaprzyjaźnione serwisy: 

banner

Zagrywamy w kilku zdaniach? To serwis umożliwiający dzieleniem się filmami nagrywanym przez graczy dla graczy, oferujący także zabawne obrazki czy ciekawe dyskusje na forum. To także Kolektyw, będący inkubatorem stron poświęconych grom.

logo

Forum-Informatycy.pl:

  • – Oferuje Ci proste i przejrzyste forum, po którym bardzo łatwo jest się przemieszczać.
  • – Forum zajmuje się profesjonalna grupa administratorów oraz moderatorów.
  • – System raportów ułatwi Ci zgłaszanie nieudogodnień na forum.
  • – Tylko będąc zarejestrowanym oraz biorąc aktywny udział w życiu forum masz szansę na uzyskanie doświadczenia z danej dziedziny IT.

logozt

Yggdrasil.pl jest portalem, którego zadaniem jest przekazanie informacji o różnej maści grach przez przeglądarkę (TGF), a także o przeglądarkach, szeroko pojętym świecie IT, grach RPG itd.

kaftannbanner

Kaftann youtube.com/vaulttvpl:

„Ja? Cóż, jestem anglistą, kinomanem i muzykiem, natomiast z grami komputerowymi mam do czynienia od pierwszej „niewidzialnej ściany” w Quake’u… Urodziłem się w 1991 roku 🙂

YouTube? Cóż, mam nadzieję, że za użytkiem mojej skromnej osobowości, czy przesłaniem wam niewielkiej dawki emocji, uda mi się chwycić was za serce lub rękę i zaciągnąć w głąb przysłowiowej króliczej nory. Pocieszne hobby jakiego się podjąłem zdaje się być czymś niezwykle magicznym. Czemu? Dzięki WAM :-)”

GOG.com, dawniej Good Old Games – system cyfrowej dystrybucji gier komputerowych, stworzony w 2008 roku przez polską firmę CD Projekt. Obecnie należy do holdingu CD Projekt RED.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3