1heart już dostępny na wspieram.to

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami projekt 1heart wystartował na polskiej platformie crowdfundingowym wspieram.to1heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek, która zabiła drugą w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami.

To, co wyróżnia 1heart to przede wszystkim ponad 60 ręcznie malowanych lokacji, zagadki logiczne i ciekawa fabuła. Duża liczba unikalnych przedmiotów, które można zebrać oraz użyć podczas rozgrywki, zapewni wiele emocji przy poznaniu historii głównej bohaterki. W 1Heart oferujemy ręcznie malowaną scenerię, która utrzymana będzie w niezwykle mrocznej konwencji.

1heart

Gra dostępna będzie w języku polskim oraz angielskim na systemy Windows i Linux.

Projekt został stworzony przez ekipę Chicken In The Corn – składającą się z 2 osób:

Paweł Słabiak – grafika i wszystko, co jest z tym związane oraz sprawy organizacyjne.  Na co dzień dłubie w projektach architektonicznych oraz jestem nauczycielem rysunku. Prywatne grafiki można zobaczyć na www.slabiak.com

Piotr Siatkowski – programowanie oraz solidna regularna praca. Na co dzień związany z branża IT, za sobą mam już parę małych gier komputerowych.

Chłopaki pracują nad swoim tytułem już od 5 miesięcy. Produkcja już jest grywalna, mimo to ekipa potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ścieżka dźwiękowa, profesjonalny lektor oraz drobne błędy to ostatnie elementy, nad którymi się obecnie skupiają.

Do wyboru macie, aż 5 progów wpłaty, dzięki czemu możecie już nawet od kwoty 15 złotych wesprzeć projekt. Maksymalny pułap również nie jest zbyt wygórowany, ponieważ za 70 złotych otrzymacie:

  1. Grę 1heart przed premierą – tak niska cena dostępna jest tylko dla wspierających na wspieram.to
  2. Grę 1heart – już w wersji beta
  3. Tapeta z gry 1heart
  4. Podziękowania w grze
  5. Ilustracja na zamówienie
  6. Możliwość zrobienia własnego projektu zagadki lub poziomu

9976834335579cfdc3af882c7da80a17

1ndie World objęło mecenat nad projektem 1heart.

[Źródło]