1ndie World Podcast – pierwszy epizod w karierze podcastowej

No i stało się. Chłopaki wpadły na pomysł, aby skonstruować podcast – ot taka audycja, w której parę osób tematycznie opowiada o różnych rzeczach, a w naszym przypadku o ukochanych grach niezależnych. Ostatnio powstał ten właśnie, pierwszy odcinek podcasta. Jak wam się podoba? Oceńcie po przesłuchaniu, więcej w rozwinięciu.

Autor: Szyba

 • Guest

  Sos Sosowski nie wstawił sam sobie na The Pirate Bay swojej gry. Polecam doczytać jak to dokładnie było, a jeśli chodzi o reklamę na wyżej wymienionym serwisie, to jest to oddzielna akcja – The Promo Bay. Jednym zdaniem. Przygotujcie się lepiej przed następnym razem, bo trochę szkoda słuchać aż takich błędów logicznych.

 • Rudy-102

  Sos Sosowski nie wstawił sam sobie gry na The Pirate Bay. Polecam doczytać jak to dokładnie było, a jeśli chodzi o reklamę na wyżej wymienionym serwisie, to jest to oddzielna akcja – The Promo Bay. Jednym zdaniem. Przygotujcie się lepiej przed następnym razem, bo trochę szkoda słuchać aż takich błędów logicznych.

  • Tupi

   Wiemy o tym, że nie tylko początkowo sam zobaczył swój tytuł na TPB a dopiero potem odezwała się ekipa. Zresztą na blogu Jacka to było napisane, więc to był skrót myślowy, wybacz, że źle to zrozumiałeś.

 • ZlyBratBlizniak

  Hej! Wspaniała sprawa. Przyjemnie się słucha i będę na pewno dalej słuchał dalej. Dzięki!

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3