1ndieWorld – nowy duch, stara idea

Wiele czasu minęło, odkąd padły pierwsze decyzje zmian w 1ndieWorld. Było wiele pomysłów, dużo zmian w kadrze, przyszłość wydawała się jednak pełna pozytywnych rzeczy.

Nadszedł moment, gdy musieliśmy zamknąć stronę na czas jej renowacji i przystosowania do nowego świata, w który chcieliśmy projekt wprowadzić. Niestety między tym momentem, a dniem dzisiejszym wiele poszło nie tak – ciągłe opóźnienia, nieprzewidziane wydarzenia oraz takie, które powinniśmy byli przewidzieć… Wszystko to złożyło się na duże opóźnienie i konieczność weryfikacji dalszych działań, sprowadzenia ich bliżej rzeczywistych możliwości, a nie marzeń.

Te oczywiście pozostały i z czasem będziemy walczyć o ich wdrożenie, na ten moment jednak najważniejsze stało się jasne – przywrócić fundament projektu, którym jest serwis i obudowanie więzi z Wami.

W dniu dzisiejszym z niekłamaną radością powracamy, może z nowym wyglądem, nowymi pomysłami, ale z niezmienioną miłością do gier niezależnych i ich twórców.

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim, dzięki którym ten powrót był możliwy. Zarówno tym, którzy z nami wciąż są, jak i tym, z którymi nasze drogi się rozeszły. Bez pracy każdego z Was, nie bylibyśmy tym samym projektem, jakim jesteśmy dziś i tego faktu nie należy nigdy zapomnieć.

Dziękujemy również za Waszą cierpliwość i obiecujemy dokładać wszelkich starań, aby oddać w Wasze ręce projekt, na który zasługujecie. Projekt, który nigdy nie zaprzestanie zadawać pytań – co jeszcze, co dalej?

Dziś świętujemy, jutro praca trwa dalej.

Daniel „RyJek” Wójcik – redaktor naczelny