3 naboje i katana

To całe wyposażenie, jakie gracz dostaje w Samurai Gunn. Developer Teknopants, przedstawia pieruńsko-szybki brawler zmierzający na Windows, PS4 oraz PS Vita.

Samurai Gunn nie może pochwalić się rozbudowaną fabułą, skomplikowaną mechaniką, czy fotograficzną grafiką, może za to dostarczyć tonę genialnej zabawy. Pixelartowa gra rzucająca przeciwko sobie żądnych krwi bushido (jap. wojownik) wyląduje na Steam w okresie świątecznym (najpewniej w Styczniu 2014). Wersje na PS4 i Vitę doczekają się premiery w późniejszym terminie, bowiem umowa z Sony to świeże wydarzenie w życiu Teknopants. Warto odnotować, że developer zachowa pełnie praw do stworzonej przez siebie marki.

Czemu warto sięgnąć po ten tytuł? Jesteś idealnie wyszkolonym samurajem, która posiada rewolwer i katanę przeznaczone do pokazania swej wyższości na dzielni, czego chcieć więcej?

Uwaga, Samurai Gunn nie będzie wspierać rozgrywki online, Teknopants chcą w ten sposób udowodnić, że granie ze znajomymi przed jednym ekranem wciąż przewyższa rozgrywkę po sieci, plus chcą zademonstrować, iż taki model rozgrywki wciąż jest dochodowy.

Sprawdźcie w ruchu tę krwawą rzeźnię na rewelacyjnie zmontowanym trailerze poniżej.

Samurai Gunn from Max Temkin on Vimeo.

info via indiegames