9 Clues 2: The Ward od Artifex Mundi i Tap It Games debiutuje na PC.

W dniu dzisiejszym na PC debiutuje 9 Clues 2: The Ward. Produkcja Artifex Mundi i Tap It Games to osadzona w latach 50-tych XX wieku, dojrzała historia kryminalna, w której dwójka detektywów usiłuje wyjaśnić sprawę serii morderstw w zakładzie dla obłąkanych.

Detektyw i jej partner wyruszają na odciętą od świata wyspę, na której mieści się szpital psychiatryczny. Tuż po przybyciu są świadkami śmierci jednego z terapeutów. Rozpoczynają śledztwo, w toku którego na jaw wychodzą nowe fakty, powiązane z tajemniczym pożarem sprzed lat oraz niejakim Zedem Rascovem – pacjentem, o którym nikt z personelu szpitala nie chce rozmawiać.

ss2

Śledczy wkrótce przekonają się że każdy krok w tej sprawie, odsłania kolejne przerażające sekrety tego odosobnionego miejsca. Czy uda im się rozwiązać zagadkę, nim sztorm uczyni z nich więźniów wyspy opanowanej przez szaleńca?

ss1

Sequel 9 Clues: The Secret of Serpent Creek to 42 nastrojowe lokacje, 18 zróżnicowanych mini-gier, a także rozbudowany Tryb Detektywa, który polega na odnajdywaniu poszlak i łączeniu ich ze sobą. Dzięki czemu można odtworzyć sekwencje zdarzeń, które miały miejsce.

Tytuł jest dostępny na PC pod tym adresem.

Główne cechy gry:

  • Nowatorski Tryb Detektywa polegający na odnajdywaniu poszlak i łączeniu ich ze sobą.

  • Pełna grozy historia osadzona w Ameryce lat 50.

  • 42 charakterystyczne, nastrojowe lokacje

  • 18 zróżnicowanych, wymagających mini-gier

  • 39 osiągnięć do odblokowania

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=DWvaBRcAnIk&list=UUuCururjO_WrouxBOdObfIQ”]

Informacja prasowa.