Akademia Free2Play już tylko do 4 listopada

Akademia Free2Play uczy projektowania gier. Składa się z części online, która właśnie dobiega końca i warsztatów na żywo. By mieć szansę się na nie dostać, trzeba zaliczyć wszystkie kursy dostępne na stronie wydarzenia. Za projekt odpowiada Ten Square Games, studio, w którego tytuły gra 35 mln osób na całym świecie. Zapisy kończą się dokładnie 4 listopada!

Akademicy w trakcie części online mogą się dowiedzieć: na czym dokładnie polega praca projektanta gier, jak zwizualizować swój pomysł na grę, jak wygląda cykl życia gry, jak przyciągnąć i utrzymać graczy, jak do promocji gry wykorzystać social media i w końcu – jak na swojej grze zarobić. Po każdym kursie do rozwiązana jest krótkie zadanie. Zaliczenie ich wszystkich daje szanse na udział w 2. części – warsztatach, na których pod okiem praktyków można rozwijać autorskie pomysły na gry. Spotkanie obędzie się w ostatni weekend listopada na wrocławskiej ASP.

Na warsztatach pojawią się znani eksperci z branży. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Grzegorz Przybyś, Michał Oracz, Leszek Król, Kacper Szymczak, Piotr Mystygacz oraz Karol Żak. Ostatnio do tego grona dołączyli też: Piotr Soboloweski i Mateusz Wojtanowicz z TK Games.

AkademiaFree2Play_(1)

Piotr Sobolewski – psycholog i socjolog, matematyk i informatyk. Analizuje psychologię gier a jako doktorant zajmuje się sztuczną inteligencją w informatyce. Opiekuje się kołem naukowym TK Games, wykłada na Politechnice Wrocławskiej.

Mateusz Wojtanowicz – jest prezesem TK Games i projektantem gier. Studiuje informatykę. Na Akademików, którzy na koniec Akademii wypadną najlepiej czekają też nagrody rzeczowe (marek: Apple, Samsung, Microsoft) oraz płatne staże, które mogą zakończyć się propozycją pracy. Najświeższe informacje o Akademii można znaleźć na jej fanpage’u.

Przydatne linki:

https://akademiaf2p.pl/

https://www.facebook.com/AkademiaF2P/?fref=ts

[Informacja prasowa]