amJam – 48 godzin smażenia gier!

W dniach 11-13 września w Katowicach, odbędzie się amJam – wydarzenie, którego celem jest integracja pracowników czołowych firm z branży gier. Ich zadaniem będzie wysmażenie jak najsmaczniejszych tytułów! Organizatorem i gospodarzem tego przedsięwzięcia jest Artifex Mundi.

W ciągu 48 godzin dwanaście zespołów reprezentujących siedem polskich studiów developerskich stanie ze sobą w szranki. Przedstawiciele Anshar Studios, Destructive Creations, Flying Wild Hog, Incuvo, Techlandu, Vile Monarch i Artifex Mundi, będą walczyć o tytuł Króla Dżemów i Konfitur, nagrody rzeczowe oraz Królewską Łyżkę – statuetkę, która upamiętni całe wydarzenie.

amjamlogo1

Zespoły złożone z designerów, programistów, grafików i testerów, będą miały za zadanie stworzyć od zera grę na zadany temat. Efekty ich pracy zostaną ocenione przez czteroosobowe jury złożone z przedstawicieli firm uczestniczących w imprezie. Eksperci organoleptycznie sprawdzą każdą stworzoną grę pod kątem soczystości rozgrywki, smaku designu, jakości użytych składników oraz sposobu przygotowania.

Więcej informacji na www.artifexmundi.com/amjam oraz pod tagiem: #amJam

[Informacja prasowa]