Ancient Space – Zapowiedź pierwszego projektu od CreativeForge Games.

CreativeForge Gamespolski indie deweloper zaprezentował trailer do swojej pierwszej gry – Ancient Space. CreativeForge Games to niezależne studio z siedzibą w Warszawie i założone w 2011 r. Liczy dwa tuziny starannie dobranych i utalentowanych ludzi. Takie informacje można przeczytać na ich oficjalnej stronie, na którą zapraszam po dużą ilość screenów i concept artów.

Fabularna strategia czasu rzeczywistego z elementami eksploracji – Tak w skrócie można tę grę opisać. Ancient Space to produkcja przeznaczona dla pojedynczego gracza, którego zadaniem będzie przejęcie dowództwa nad flotą i rozpoczęcie misji naukowej w celu skartowania nieodkrytych zakątków kosmosu zwanych „Czarną strefą”. Podczas rozgrywki przyjdzie nam się zmierzyć z przytłaczającymi siłami wroga w walce o własne życie, wiarę oraz przetrwanie swojego statku i załogi.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qbjCgwDkLKM”]

W czasie gry przyjdzie nam uczestniczyć w pełnych taktycznych zagrań i manewrów walkach statków kosmicznych, a wszystko to w konwencji strategii czasu rzeczywistego. Rozbudowa i ulepszenia naszej floty oraz gromadzenie zasobów pozwolą nam w realizacji kolejnych celów i misji.

Już tej jesieni wyruszymy w przygodę, by zwiedzić najciemniejsze zakamarki kosmosu.