Angry Footballer – wciel się we wkurzonego piłkarza

Rozzłoszczony piłkarz leży sobie w łóżku i śni o przeróżnych okropnych rzeczach. Nagle, budzi się w swym raju – bezkresnych wzgórzach pełnych Bogu ducha winnych ofiar. Wywalcz swą drogę poprzez nieskończone tereny górskie, rozwalając wszystko na swojej drodze. Unikaj sędziego i biegnij w stronę mety, rób co tylko możesz byleby nie zwalniać tempa!

Angry Footballer to gra podobna do Tiny Wings, w której gracz musi bacznie obserwować teren I wykorzystywać go do wystrzeliwania bohatera na jak największą odległość. Aby postać zanurkowała w stronę ziemi, wystarczy dotknąć i przytrzymać ekran, następnie należy puścić palec gdy nasz piłkarz zacznie wbiegać na wzniesienie! Angry Footballer łączy w sobie relaksujące i wciągające sterowanie z pełną akcji rozgrywką kojarzoną ze smasherami. Za produkcję odpowiedzialne jest małe, kanadyjskie studio BitBotLabs.

Cechy gry:

  • Sterowanie za pomocą jednego palca
  • Niekończące się, relaksujące rozwalanie
  • Unikalny, intuicyjny gameplay
  • 13 postaci do odblokowania
  • Piękna wokselowa grafika
Gra dostępna będzie na urządzenia z Androidem oraz iOS wkrótce!
Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3