Attack of Giant Jumping Man – nadchodzi zwariowany action-platformer!

„Attack of Giant Jumping Man” to anarchiczny, bardzo dynamiczny action-platformer, który nie może być przypisany do żadnego gatunku ze względu na swą oryginalność. Bohater gry, Mr. Ron, przedziera się przez zatłoczone aglomeracje miejskie, niszcząc po drodze wszystko co napotka…

W międzyczasie armia próbuje jak najszybciej zatrzymać naszego złoczyńcę. Aby się obronić Mr. Ron może zwiększyć swoje rozmiary nawet pięciokrotnie oraz sprawić, że jego ciało zapłonie kiedy zje donuty. Attack of Giant Jumping Man to zwariowane połączenie Super Mario, Rampage, Monty Python, oraz filmów o Godzilli.

“Chcieliśmy oddać hołd grom arcade’owym i konsolowym, na których się wychowaliśmy…” powiedział James Closs programista w Joystick Junkyard – “…jednocześnie dodając grze smaczków wprost z filmów klasy B”.

„Attack of Giant Jumping Man” jest obecnie w trakcie testów alfa i w niedalekiej przyszłości trafić ma na pecety, konsole oraz urządzenia mobilne.

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3