Autor King Arthur’s Gold oraz Soldat zdradza szczegóły na temat nowej gry!

Pamiętacie nasz wywiad z Michałem Marcinkowskim podczas WGK? To właśnie w trakcie tej rozmowy dowiedzieliśmy się pierwszych informacji na temat przygodówki, nad którą Michał pracuje.

W dniu dzisiejszym ekipa Transhuman Design przekazała nam ekskluzywne informacje na temat swojego sekretnego projektu.

“To będzie przygnębiający typ gry”

Niestety autorzy nie chcą zdradzać zbyt dużej ilości szczegółów:

Nie chcemy jeszcze zdradzać żadnych szczegółów. Powiedzmy, że chcemy stworzyć klimatyczne doświadczenie, które zapadnie w pamięć. Na ten moment ekipa pracująca nad projektem składa się z trzech dziwnych ludzi z pokręconymi pomysłami. Tymi osobami są: Michał Marcinowski, Mateusz Drabik (bardzo utalentowany grafik) i ja. To będzie przygnębiający typ gry. Antydepresanty są jej częścią – powiedział Maciej Górny, główny projektant.

“Pracowaliśmy nad taką produkcją już kilka lat temu.”

Spytaliśmy również Michała Marcinowskiego, założyciela studia, aby podał nam trochę więcej informacji:

Hmm, tym razem nie jest to strzelanka 2D, raczej coś bliższego interaktywnej historii. Znam ludzi, z którymi współpracuję od ponad 10 lat, ale nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy. Pracowaliśmy nad taką produkcją już kilka lat temu.

Na ten moment otrzymaliśmy tylko krótkie wideo oraz link do głównej strony projektu – http://www.intodarknesspeering.com.

Osobiście nie mogę się doczekać, a wszystko zapowiada się naprawdę interesująco. Jakie jest Wasze zdanie na temat nowej produkcji Transhuman Design.