Bandai Namco wydawcą polskiej gry Get Even

The Farm 51 poinformowało, że wydawcą gry Get Even została firma BANDAI NAMCO Entertainment Europe – jeden z największych wydawców w branży gier komputerowych. BANDAI NAMCO wyda grę autorstwa The Farm 51 na platformy Xbox One, PlayStation 4 oraz PC w 2016 roku.

Get Even to psychologiczny thriller, który łączy dynamiczną akcję znaną z shooterów FPS z  głęboką i wciągającą historią opowiedzianą w zaskakujący sposób. Pierwsza zapowiedź gry w 2014 roku wywołała zainteresowanie w branży gier na świecie oraz pozwoliła Get Even  błyskawicznie przejść weryfikację społeczności graczy w usłudze Steam Greenlight. W najbliższym czasie pojawią się nowe informacje i materiały z gry.

Get_Even_Junkie

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy pracować z The Farm 51 nad tym obiecującym tytułem” – powiedział Herve Hoerdt, Vice President of IP Strategy, Digital, Marketing & PR w BANDAI NAMCO Entertainment Europe.

Get Even będzie jednym z najważniejszych tytułów dla BANDAI NAMCO Entertainment w nadchodzącym roku. Gracze ceniący dojrzałe i głębokie historie nie mogą przejść obok tej gry obojętnie!

[Informacja prasowa]