Bernie Needs Love: recenzja

Bernie Needs Love jest to niezależna gra platformowa brazylijskiego studia Protomni Multimedia. Są to twórcy gier takich, jak: RetroBREAKER , Sage of Hope, czy VytrOX. Ich gry są dość specyficzne, niektórym ludziom mogą wydawać się dziwne. Ale o to właśnie chodzi w grach niezależnych – im dziwniejsze, tym lepiej się sprzedają!

Cała gra oparta jest na dość modnej w grach indie, grafice 8-bitowej. Mimo tak dużego ograniczenia graficznego, twórcy zadbali o każdy szczegół, więc wygląda to dość ładnie jak na mini-grę. Przez wszystkie levele melodia się nie zmienia, ale jest dobra i nie staje się jakoś monotonna, nawet po kilkudziesięciu minutach grania. Nowa produkcja Protomni Multimedia z pozoru wydaje się prosta, ale jest przeciwnie. Graniu w Bernie Needs Love będzie towarzyszyła ciągła frustracja.

Bernie Needs Love 1

Naszym głównym celem jest doprowadzenie sympatycznego starszego pana o imieniu Bernie do swojej ukochanej. Nie jest to całkiem proste zadanie, bo przez cały ten czas ściga nas śmierć, a na naszej drodze jest mnóstwo przeszkód, których omijanie opanowujemy jakoś po piętnastym powtórzeniu poziomu. Po drodze również zbieramy kapsułki, które jak mówią twórcy, wzmacniają naszą miłość. Oczywiście są to najzwyklejsze punkty i stanowią one tylko dodatek do gry. Na dzień dzisiejszy w grze dostępne jest 8 poziomów, ale twórcy obiecują dodać w późniejsze kolejne 22 poziomy.

Bernie Needs Love 2

Najnowsza platformówka od Protomni Multimedia prezentuje się całkiem ciekawie. Jest konkretna, ładna i przede wszystkim, wymagająca. Przy tym jest bardzo tania. Polecam każdemu fanowi gier zręcznościowo – platformowych.

Grę możecie zakupić na Desurze za 1.99€

~Daniel Brkić

ZALETY:
5
WADY: