Bob był głodny więc…pojawił się na Steamie

Dziś nastał TEN dzień: Ty i Bob idziecie na randkę…ze śmiercią! Tak, BOB WAS HUNGRY nareszcie trafił do sklepu Steam. Zamiast skupiać się na singleplayerze, nadszedł czas by opowiedzieć wam czemu Bob Was Hungry jest zupełnie inną produkcją, gdy gracie ze znajomymi.

Jak już powszecchnie wiadomo, Bob Was Hungry umożlwia nam ośmioosobową rozgrywkę online, ale czym jeszcze zaskoczą nas twórcy? Tak prezentuje się lista dostępnych gier multiplayer:

• Tryb kooperacji: grając ze znajomymi pomagajcie sobie wzajemnie dotrwać do końca.

• Tryb kooperacji “Shared death”: aby pokonać poziom, żaden gracz nie może zginąć. Jeśli jednak tak się stanie, wszyscy zaczynają od nowa.

• Tryb wyścigów: ścigaj się ze znajomymi, by uzyskać najlepszy czas i najwyższy wynik.

• Tryb survival wyścigów: to samo co wcześniej, lecz teraz każdy gracz otrzymuje tylko jedno życie.

bobwashungry2

W Bob Was Hungry, gracz wciela się w postać jednego z kosmicznych Bobów, szukających pożywienia we Wszechświecie. Dawno, dawno temu, kosmos był pełen planet składających się w całości z sera – zjedzenie takowej zaspokoiłoby głód wielu Bobów do końca życia. Jednak chciwe ufoludki wcinały kosmiczny ser z taką prędkością, że teraz nie mają co jeść. Mając do dyspozycji jedynie swą rakietę kosmiczną, nasz Bob rusza na poszukiwania resztek kosmicznego jedzenia.

[Informacja prasowa]