Bonfire już dostępny!

Bonfire – czyli pyszny „rogalik” od polskiej ekipy MoaCube doczekał się swojej premiery. Dzień wydania przyniósł także bardzo duża obniżkę, a sama gra będzie sprzedawana w stylu znanym chociażby z Don’t Starve czy Minecrafta (wersja alpha wraz z późniejszymi aktualizacjami). Jeżeli chcecie pomóc w ulepszeniu Bonfire to zapraszamy do zakupów. Natomiast dla wszystkich niezdecydowanych została przygotowana wersja Demo.

Mimo, że gra będzie aktualizowana z biegiem czasu o nowe funkcje i treści, ekipa MoaCube postarała się o przygotowanie kompletnej gry już w obecnej wersji. Po wypróbowaniu wersji DEMO jestem bardzo optymistycznie nastawiony do Bonfire – świetna kreskówkowa grafika, mała ilość błędów a przede wszystkim fantastyczny klimat  na pewno przyciągną wielką rzeszę fanów.

Ważną kwestią jest także Wasza opinia, która wpłynie ostatecznie na kształt pełnej wersji. Pamiętajcie, aby odwiedzić oficjalne forum gry i podzielić się przemyśleniami.

Ja natomiast zapraszam Was do wypróbowania wersji Demo (linki poniżej) oraz zakupu gry w cenie promocyjnej – 7,95$ (poprzednia cena 15,95$).

A już wkrótce podzielę się swoimi wrażeniami z wersji alpha.

indie_button_mac

Grę można kupić pod tym linkiem – http://moacube.com/news/bonfire-is-out/