BoxOff Store + 1ndie World = walentynkowy konkurs*

Praktycznie od początku naszego istnienia jesteśmy w związku z firmą Techland. Połączyła nas przede wszystkim pasja – gry niezależne. W dniu dzisiejszym chcemy podzielić się naszą miłością i przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą „indyki” znajdujące się w ofercie BoxOff Store.

Zasady konkursu są bardzo proste – wystarczy napisać odpowiedź pod tym newsem.

Pytanie dla Was to:

Za co kochacie gry niezależne?

Na zgłoszenia czekamy do przyszłego piątku. Trzy osoby, które napiszą najlepsze teksty otrzymają od nas zestawy gier niezależnych  (Magrunner, Knock-Knock, Mars: War Logs) ufundowane przez BoxOff Store.

Dodatkowo w dniu dzisiejszym mamy dla Was także Giveaway, w którym możecie zgarnąć świetną produkcję Knock–Knock.

a Rafflecopter giveaway

Finalnie muszę przyznać, że produkcja od Ice-Pick Lodge zrobiła na mnie niemałe wrażenie. Przede wszystkim jest to zasługa zawiłej i skomplikowanej fabuły, która pomimo odkrywania kolejnych wiadomości i faktów, pozostaje do końca niejednoznaczna oraz pozostawia wielkie pole do jej indywidualnej interpretacji  przez gracza. – fragment naszej recenzji Knock-Knock

Zapraszamy również do odwiedzin oficjalnej strony BoxOff Store oraz profilu na FB.

* Mamy już zwycięzców naszego konkursu. Następujące osoby proszone są o wysłanie do nas maila na adres konkurs@1ndieworld.com. Gratulujemy!

  1. Michał Gumienny
  2. Hemiq
  3. Krzysztof Szewczyk