Bronko Blue, The Kitten Copter już na urządzeniach mobilnych

bytecombo to niezależne studio utworzone w 2013 roku w Berlinie. Do tej pory aplikacje, które stworzyli, były interaktywnymi czytankami przeznaczonymi zwłaszcza dla dzieci. Targetem ich najnowsze j produkcji jest znacznie większe grono użytkowników smartfonów.

Bronko Blue, The Kitten Copter to sidescroller, w którym gracz steruje małym niebieskim kotem o imieniu Bronko. Jego celem jest odnalezienie zaginionej wełny. Przemierzając kolejne światy różniące się od siebie porami roku Bronko będzie musiał unikać wielu przeszkód, które mogą definitywnie zakończyć jego poszukiwania. W podróż nie rusza jednak kompletne bezbronny: do dyspozycji ma pociski, którymi może miotać w stojące mu na drodze kamienne wieże.

Bronko Blue zostało wydane na Androida, iOSa oraz system Blackberry. Dostępny jest w dwóch wersjach: płatnej ($0.99 / €0.89 / £0.69) oraz darmowej (LITE). Ta druga od pierwsze różni się tym, iż posiada reklamy oraz użytkownicy nie będą mieli dostępu do zapowiadanych przez twórców aktualizacji, wśród których znajdują się także nowe światy.

Pełna wersja:

iTunes
Google play
Amazon
BlackBerry World

Wersja LITE:

iTunes
Google play
Amazon

Na stronie gry dostępna jest także wersa FLASH