Charytatywna inicjatywa BDIP – „Tłumaczymy w rytmie serca”

Wraz z zakończeniem testów i korekty tłumaczenia do L.A. Noire ekipa BDIP powiązała wszystkie swoje projekty ze zbiórkami charytatywnymi, które będą organizowane pod sloganem „Tłumaczymy w rytmie serca”. 

Od początku istnienia BDIP, to znaczy od ponad trzech lat, promowaliśmy serwis siepomaga.pl. Reklama siepomaga.pl jest i była jedyną, jaką można zobaczyć na naszej stronie, mimo że kilkoma kliknięciami myszki moglibyśmy ustawić AdSense i kosić money-money-money.

Organizatorzy poszli o krok dalej. Od dzisiaj zbierane są pieniądze dla chorej na serce Natalki. Jest to pierwsza zbiórka charytatywna, więc autorzy nie mają wielkich oczekiwań. Więc mam nadzieję, że ich zaskoczymy 🙂

Patronat medialny objęły redakcje:

– Adventure Zone (Adventure-Zone.info)
– 1ndie World (1ndieWorld.com)
– HCgamer (HCgamer.pl)

Na stronach i fanpage’ach wymienionych patronów będą pojawiać się informacje o projektach i aktualnie prowadzonych zbiórkach charytatywnych. Ale to nie wszystko. Jeśli będziecie chcieli zapoznać z fajnymi materiałami z procesu lokalizacyjnego (screeny, filmy), to też już wiecie, gdzie ich szukać. Każdy z tych serwisów będzie dysponować innymi materiałami na wyłączność, więc warto śledzić zarówno nasz portal, jak i Adventure Zone czy też HCgamer.

Korzystając z okazji, przypominamy o zbiórce pieniędzy dla ciężko chorej Natalki: http://www.siepomaga.pl/r/bdip-natalka

Więcej informacji: http://www.bdip.pl/zakonczylismy-korekte-tlumaczenia-l-noire/