Chrono Blade doczekał się opcji PvP

Era grania na Facebooku powoli dobiega końca, jednak wciąż można znaleźć na nim perełki. Chrono Blade jest jedną z nich – stworzona w Unity przez m.in. Stiega Hedlunda (Lead Designer nad Diablo I i II) oraz Dave‚a Jonesa (jeden z założycieli Rockstar North) nie dość, że jest wizualnie przyjemna, to i rozgrywka potrafi przykuć do monitora na dłużej.

Chrono Blade to sidescrollowany action RPG, w którym za pomocą łączenia podstawowych ciosów i zdolności rozprawiami się ze sługami zła. Podczas rozgrywki uczymy się nowych combosów oraz zbieramy coraz lepsze elementy ekwipunku.

Gra dostępna jest na rynku już od jakiegoś czasu. lecz dopiero teraz doczekała się rozszerzenia o zawartość PvP. W walkach jeden na jeden, przypominających poniekąd bijatyki takie jak Tekken, czy Street Fighter, staniemy swoim własnym bohaterem z jego odblokowanymi zdolnościami jak i ekwipunkiem. Deweloper nWay w dodatku zapewnił wsparcie systemu gildii, rankingów oraz tonę nowej zawartości do trybu dla jednego gracza.

Najnowszy trailer promujący roszerzenie znajdziecie poniżej, zaś link do gry odnajdziecie na oficjalnej stronie Chrono Blade. Tytuł na chwilę obecną znaleźć możecie na Ouyi oraz Facebooku jednak planowana jest również wersja na iOS, Androida, a nawet telewizory wspierające system Smart TV.