Co czeka nas pośmierci? Na to pytanie odpowie nam Mortido!

W zamierzchłych czasach ludzie na całym świecie wierzyli w życie po śmierci. Od małego rodzice wpajali im, by nie bać się jej. Wojownicy ze wszystkich kontynentów stawali do walki, ufając w to że ginąc przeniosą się do innej rzeczywistości. Ale czy rozumieli z czym to się wiążę? Jaką cenę poniosą za popełnione zażycia grzechy?

Gra opowiada historię dotyczącą podróży ludzkiej duszy po śmierci…trwającej 40 dni. Naszym celem jest stawienie czoła Sądowi Ostatecznemu i poznanie losu dalszej egzystencji. Wszystko to czego doznamy, odgrywać się będzie w nadnaturalnym świecie, pełnym kolorów i magii, gdzie cuda stają się prawdziwe. Nasz bohater co jakiś czas będzie powracał do prawdziwego świata żywych (retrospekcje), by dowiedzieć się o przeszłości i odświeżyć swą pamięć. Przygotujcie się na burzę emocji. Im głębiej wciągniesz się w świat gry, tym więcej wiedzy przyswoisz.

Mortido 3

Cechy gry:

–              Pełna obsługa gamepada

–              Spora ilość zagadek do rozwiązania

–              Kilka światów i unikalnego designu

–              Zagadkowe meandry życia bohaterów

–              Ponad 100 różnych animacji postaci

–              Oryginalny system level up-owania

 

Krok po kroku, gracz dowiaduje się jak i dlaczego bohaterowie znaleźli się w takiej sytuacji. W produkcji tej, każdy będzie mógł odpowiedzieć sobie na pytania: „Za kogo się uważamy? Kim naprawdę jesteśmy? Jaka niewidzialna siła prowadzi nas przez życie?”.

 

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3