Co czeka nas pośmierci? Na to pytanie odpowie nam Mortido!

W zamierzchłych czasach ludzie na całym świecie wierzyli w życie po śmierci. Od małego rodzice wpajali im, by nie bać się jej. Wojownicy ze wszystkich kontynentów stawali do walki, ufając w to że ginąc przeniosą się do innej rzeczywistości. Ale czy rozumieli z czym to się wiążę? Jaką cenę poniosą za popełnione zażycia grzechy?

Gra opowiada historię dotyczącą podróży ludzkiej duszy po śmierci…trwającej 40 dni. Naszym celem jest stawienie czoła Sądowi Ostatecznemu i poznanie losu dalszej egzystencji. Wszystko to czego doznamy, odgrywać się będzie w nadnaturalnym świecie, pełnym kolorów i magii, gdzie cuda stają się prawdziwe. Nasz bohater co jakiś czas będzie powracał do prawdziwego świata żywych (retrospekcje), by dowiedzieć się o przeszłości i odświeżyć swą pamięć. Przygotujcie się na burzę emocji. Im głębiej wciągniesz się w świat gry, tym więcej wiedzy przyswoisz.

Mortido 3

Cechy gry:

–              Pełna obsługa gamepada

–              Spora ilość zagadek do rozwiązania

–              Kilka światów i unikalnego designu

–              Zagadkowe meandry życia bohaterów

–              Ponad 100 różnych animacji postaci

–              Oryginalny system level up-owania

 

Krok po kroku, gracz dowiaduje się jak i dlaczego bohaterowie znaleźli się w takiej sytuacji. W produkcji tej, każdy będzie mógł odpowiedzieć sobie na pytania: „Za kogo się uważamy? Kim naprawdę jesteśmy? Jaka niewidzialna siła prowadzi nas przez życie?”.