CODE FORGE pod skrzydłami 1ndie World

Digital Dragons 2013 był festiwalem, dającym możliwość poznać bliżej osobników, o których tak słodko i świetnie piszemy na naszym portalu. Z ekipą CODE FORGE nawiązałem już od pierwszego dnia fantastyczny kontakt, który dzisiaj przynosi pierwsze efekty. Portal 1ndie World obejmuje oficjalny patronat medialny nad Defenders of Vermillion. Z czym to się je i co Was czeka?

Przede wszystkim będziemy się starać, aby o DoV było głośno nie tylko na naszym portalu, ale również i na wielu innych. Jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się z tym świetnie zapowiadającym się tytułem to przedstawię Wam krótkie info:

screen 1

Defenders of Vermillion to tytuł adresowany do posiadaczy urządzeń mobilnych. Cel gry jest prosty – obronić swój zamek przed napierającymi hordami wrogów. Trudność poszczególnych wyzwań, przed którymi staną czterej dostępni bohaterowie, będzie zależał od wybranej przez gracza pory dnia.

Podczas walki w Defenders of Vermillion gracz będzie korzystał z systemu gestów do rzucania czarów. Każdy z bohaterów posiada specjalne zdolności, które mogą być rozwijane w trakcie gry poprzez drzewko umiejętności.  Nie zabraknie również zróżnicowanych wrogów, którzy, dzięki ręcznie malowanej grafice, przedstawiają się niezwykle interesująco.

Dla fanów rywalizacji Defenders of Vermillion zaoferuje tabele z wynikami, na których będzie można zestawić swoje rezultaty z innymi graczami. Również nie zabraknie osiągnieć, których zebranie będzie stanowić dodatkowe wyzwanie.

Osoby zainteresowane Defenders of Vermillion powinny śledzić na bieżąco CODE FORGE na Twitterze i Facebooku pod adresami: http://www.facebook.com/CODEFORGEGAMES oraz @CODEFORGEGAMES.

Bycie niezależnym twórcą ma ważną zaletę – szczerą współpracę. W naszym środowisku nie ma mowy o poglądach politycznych czy konfliktach biznesowych. Istniejemy i jesteśmy zauważani, ponieważ trzymamy się razem zarówno my twórcy jak i media, które nam pomagają. Kontakt z zespołem 1ndieworld.com nawiązaliśmy kilka tygodni przed samym Festiwalem Digital Dragons 2013 i wiedzieliśmy, że wspólne spotkanie to tylko kwestia czasu, aby nawiązać stałą współpracę. Dzięki omawianej współpracy poza oczywistymi częstymi informacjami na temat Defenders of Vermillion, czytelnicy portalu będą mieli dostęp m.in. do beta testów samej gry a wszystkie komentarze, propozycje i uwagi nie rozejdą się bez echa, mamy zamiar wszystko czytać i analizować a twórców najlepszych propozycji wprowadzić na listę autorów produkcji. 1ndieworld.com od dzisiaj staje się zaufanym i godnym polecenia partnerem. – powiedział Łukasz Boruń – founder CODE FORGE

Jeżeli jeszcze Wam mało to przedstawiam nagrany materiał z Digital Dragons 2013 oraz trailer z wersji pre-beta przygotowany specjalne na Festiwal:

Już wkrótce dowiecie się o wielu ciekawych projektach związanych z grą tworzoną przez CODE FORGE.