Codebreaker X – powrót klasycznego Mastermind na Androida

Lubisz czasem wygodnie rozsiąść się w fotelu i rozwiązywać krzyżówki? A może wolisz gry logiczne i sudoku? Jeśli tak, Codebreaker X to gra idealna dla Ciebie! Piękna, bajecznie kolorowa grafika przeniesie Cię na kwiecistą łąkę, gdzie Twoim zadaniem będzie odgadnięcie ukrytej kombinacji szlachetnych kamieni mieniących się w promieniach słońca.

Czy pamiętasz na czym polega klasyczny Mastermind? Bez obaw, krótki i obrazowy przewodnik pokaże Ci krok po kroku zasady klasycznego Mastermind. Do wyboru są 4 poziomy trudności. Na rozgrzewkę możesz rozpocząć od „łatwego”, gdzie ukryty kod składa się tylko z trzech kamieni. A może jesteś zaawansowanym graczem i lubisz wyzwania? Codebreaker X poziom „enigma” zaspokoi nawet najbardziej wymagających graczy! Na tym poziomie ukryta sekwencja składa się z 5 kamieni, których kolory mogą się powtarzać. Kombinacji jest aż 7776! Czy jesteś w stanie odgadnąć je wszystkie? Jednak pamiętaj, każda rozgrywka to tylko 8 kroków na rozwiązanie zagadki. Nie czekaj, zmierz się ze znajomymi i porównaj Wasze najlepsze wyniki!

codebreak x

Dla wielu Codebreaker X będzie lepiej znany pod nazwą Mastermind. Mastermind jest to logiczna gra planszowa stworzona przez Mordecaia Meirowitza w 1970 roku. Mastermind jest doskonałym narzędziem do trenowania analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania faktów. Łączy cechy dobrej zabawy z aktywnym wypoczynkiem mózgu.

Gra znajduje się w Google Play i możecie pobrać ją za darmo tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maciejpiotrowski.codebreakerx