Lubisz czasem wygodnie rozsiąść się w fotelu i rozwiązywać krzyżówki? A może wolisz gry logiczne i sudoku? Jeśli tak, Codebreaker X to gra idealna dla Ciebie! Piękna, bajecznie kolorowa grafika przeniesie Cię na kwiecistą łąkę, gdzie Twoim zadaniem będzie odgadnięcie ukrytej kombinacji szlachetnych kamieni mieniących się w promieniach słońca.

Czy pamiętasz na czym polega klasyczny Mastermind? Bez obaw, krótki i obrazowy przewodnik pokaże Ci krok po kroku zasady klasycznego Mastermind. Do wyboru są 4 poziomy trudności. Na rozgrzewkę możesz rozpocząć od „łatwego”, gdzie ukryty kod składa się tylko z trzech kamieni. A może jesteś zaawansowanym graczem i lubisz wyzwania? Codebreaker X poziom „enigma” zaspokoi nawet najbardziej wymagających graczy! Na tym poziomie ukryta sekwencja składa się z 5 kamieni, których kolory mogą się powtarzać. Kombinacji jest aż 7776! Czy jesteś w stanie odgadnąć je wszystkie? Jednak pamiętaj, każda rozgrywka to tylko 8 kroków na rozwiązanie zagadki. Nie czekaj, zmierz się ze znajomymi i porównaj Wasze najlepsze wyniki!

codebreak x

Dla wielu Codebreaker X będzie lepiej znany pod nazwą Mastermind. Mastermind jest to logiczna gra planszowa stworzona przez Mordecaia Meirowitza w 1970 roku. Mastermind jest doskonałym narzędziem do trenowania analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania faktów. Łączy cechy dobrej zabawy z aktywnym wypoczynkiem mózgu.

Gra znajduje się w Google Play i możecie pobrać ją za darmo tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maciejpiotrowski.codebreakerx

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3