Coraz mniej czasu, coraz więcej nagród! Ostatnie dni zgłoszeń do konkursu gier niezależnych FreeGalaktus

Zostały już tylko dwa tygodnie na zgłaszanie gier do konkursu FreeGalaktus, a pula nagród ponownie się zwiększyła! Tym razem do grona sponsorów dołączyły marki MSI, Reboot Develop 2016, oraz nasze redakcje 1ndie World wraz z Indie Games POLSKA.

FreeGalaktus to międzynarodowy konkurs skierowany do niezaleźnych twórców gier wideo, którym zależy na promocji oraz komunikacji ich nadchodzącego dzieła. Najlepsza gra zostanie wybrana przez profesjonalne jury oraz najważniejsze osoby w całej branży elektronicznej rozrywki – graczy. Na laureatów oraz głosujących czekają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. darmowa kampania PRowa w Polsce.

Na chwilę obecną do konkursu zostało zgłoszonych łącznie 20 gier od developerów z 8 krajów. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2015 roku. Grę można zgłosić wysyłając maila na adres free@galaktus.pl (szczegółowe informacje można znaleźć na www.galaktus.pl/free )

free-galaktus_logo_ver_3

Do obszernej puli nagród, w której dotychczas były m.in. darmowa kampanią PR, sprzęt od SteelSeries, stoisko na Poznań Game Arena 2015 oraz wyjazd na Casual Connect 2015 do Tel Avivu, dołączyły :

Nagrody dla zwycięskiej produkcji:

  • 6-miesięczny okres usługi optymalizacji oraz analityki wraz z pełnym wsparciem od firmy Infinario
  • wejściówka All Access Pass wraz z miejscem w strefie Indie Expo podczas Reboot Develop 2016 w Splicie w kwietniu 2016 w Chorwacji
  • kampania reklamowa na portalu 1ndie World oraz Indie Games Polska
  • dla zwycięzcy kategorii People’s Choice (wybór graczy) – ufundowany przez MSI komputer All-in-One Wind Top AE2210.

Nagrody dla głosujących:

  • nagrody specjalna od firmy MSI – płyta główna Z170A Gaming M5

O konkursie FreeGalaktus:

Udział w konkursie może wziąć każdy twórca gier niezależnych (jednoosobowo lub jako studio), bez względu na posiadane doświadczenie i portfolio. Zgłaszana gra może być w trakcie produkcji lub została niedawno wydania.

Konkurs podzielony został na trzy etapy:
1) zgłaszanie gier wideo (1.05.-31.08.2015) na stronie galaktus.pl/free
2) głosowanie (01.09-14.09.2015) na stronie galaktus.pl/free
3) ogłoszenie wyników (15.09.2015) wraz z prezentacją zwycięskiej gry podczas targów Poznań Games Arena 2015 (16-18.10.2015)

Jury konkursu stanowią eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży gier wideo: Maciej Kuc, Tomasz Kreczmar, Tadeusz Zieliński oraz Mateusz Szukajt, właściciel agencji Galaktus PR.

Organizatorem akcji jest Galaktus PR – wyspecjalizowana agencja z Polski świadcząca usługi public relations oraz marketingowe klientom z branży gier oraz technologii w Europie i USA.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie galaktus.pl/free