Crush Your Enemies – nowa gra strategiczna od Vile Monarch

Gry strategiczne stały się zbyt nadęte, wypełnione głupią dyplomacją, ciągłym przestawianiem jednostek i czekaniem… ehh, za dużo tego czekania. Crush Your Enemies to gra RTS sprowadzona do podstaw – wulgarni barbarzyńcy, hojne stosowanie słów takich jak „jajca” i więcej włosów na klacie niż ma ten twój wujek, który zawsze robi trzodę.

Crush Your Enemies oferuje krótkie zastrzyki strategicznej młócki z superprostym sterowaniem, epicką kampanią dla jednego gracza i trybem multiplayer między różnymi platformami. Co więcej, Crush Your Enemies ocieka swojską przemocą, nieprzyzwoitym językiem i dziwacznymi zadaniami, jak walka z gigantycznym Ślimakiem Śmierci.

 

Crush Your Enemies to druga gra od warszawskiego studio Vile Monarch, zawiera barbarzyńską ścieżkę dźwiękową autorstwa Marcina Przybyłowicza (The Witcher 3: Wild Hunt, Hard West).

Crush Your Enemies nadejdzie wiosną na platformy PC, Mac, Linux, iOS i Android.

Więcej informacji na temat Crush Your Enemies znajdziecie na stronach www.vilemonarch.com oraz www.gambitious.com

 

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3