Cutting Edge Arena – Nowa gra od Rejected Games

Małe studio developerskie, które tworzy gry na platformę Android, iOS oraz PC stworzyło całkowicie nowy projekt. Cutting Edge Arena, bo tak nazywa się tytuł stworzony przez Rejected Games pojawi się na początku przyszłego roku. Ta polska gra będzie dostępna całkowicie za darmo przez pierwsze kilka dni od premiery, a powiemy Wam, że jest na co czekać!

Sama gra nazywa się Cutting Edge Arena i polega na walkach na tytułowych arenach, w starciach może wziąć udział do ośmiu graczy online jednocześnie. Gra posiada też oryginalny system sterowania bronią za pomocą gestów ekranowych.

2

Zostały uruchomione zapisy przedpremierowe pod linkiem –  http://www.rejectedgames.pl/sign-up/ . Każdy gracz który się zarejestruje w ten sposób otrzyma dodatkową wewnątrzgrową walutę którą można wykorzystać na bronie, ulepszenia, umiejętności itp. Co jest najciekawszego w tym wszystkim? Naszym zdaniem to, że całą pracę wykonała zaledwie dwuosobowa ekipa! Wielki szacunek panowie!

3

Główny opis gry:

Cutting Edge Arena to wieloplatformowa (iOS i Android, w przyszłości mogą pojawić się inne platformy), wieloosobowa gra arenowa, której premiera przypadnie na początek stycznia. Opowiada ona o starciach legendarnych dalekowschodnich wojowników zwartych w niekończącej się walce o dusze przeciwników na tytułowych arenach.

Główne aspekty Cutting Edge Arena:

– system ataków i bloków oparty o gesty ekranowe
– system profili graczy
– elementy rozwoju postaci
– 4 grywalne areny
– 9 grywalnych postaci
– 27 broni( miecze, młoty, sztylety, kije bojowe, glewie itp. )
– system skilli oparty o powerupy
– Parę trybów gry w tym deathmatch i team deathmatch dla maksymalnie 8-miu graczy online
– możliwość gry z botami w trybie offline
– system rankingowy graczy

Życzymy szczęścia dwuosobowej ekipie i wierzymy, że gra będzie naprawdę rewelacyjna! A Was wszystkich zapraszamy do zapisów przedpremierowych.