Czas wszystko zmienia

Chronology to puzzle platformer, w którym będziemy musieli uratować przyszłość, cofając się do przeszłości.

W grze wcielimy się w wynalazcę potrafiącego cofać czas na życzenie. Wraz z pomocą wiernego, ogromnego ślimaka uratujemy świat przed całkowitą zagładą.

Skakanie w czasie następuje automatycznie i to na nim polegać będzie większość zagadek w grze. Czasem w przeszłości znajdziemy działającą windę, która zabierze nas na wyższą platformę, innym razem będziemy musieli zabrać w przyszłość znalezioną skrzynkę. Możliwości jest naprawdę dużo, a deweloper zdradza jeszcze sytuacje, gdzie zasadzone w przeszłości ziarno, po skoku w czasie zamieni się w pełnoprawną roślinę.

Za grę odpowiada pięcioosobowe studio OSAO Games, które powoli już kończy pracę nad Chronology. Dewelopment trwał około roku i złożyło się niego nie tylko stworzenie prześlicznej, ręcznie rysowanej grafiki, ale też napisanie autorskiego silnika. Co więcej, nawet soundtrack tworzony był wewnątrz studia (możecie go dostać za 7$ na Bandcamp).

Gra walczy o głosy na Steam Greenlight, więc jeśli spodobał się wam trailer, to pomóżcie ekipie OSAO Games zdobyć kolejne głosy poparcia.

via IndieGames