Czym jest: Beat the Melody

Dużo czasu minęło odkąd mogliście przeczytać pierwszy artykuł z cyklu Czym jest. Jednak co się odwlecze to nie uciecze i tak o to chciałbym przedstawić Wam Beat the Melody. Czym jest gra stworzona przez studio Shorbreak Studios? O tym dowiecie się w rozwinięciu.

Beat the Melody uczy czerpać jeszcze więcej radości z muzyki w prosty i efektowny  sposób.

Gra została stworzona w ścisłej współpracy z profesjonalnymi muzykami, dzięki czemu pozwala sprawdzić i rozwijać Twoje muzyczne zdolności. Beat the Melody pomaga rozwijać umiejętności przydatne w nauce gry na prawdziwym instrumencie nawet tym osobom, które nigdy wcześniej tego nie robiły.

Informacje o grze:

Odkryj innowacyjną rozgrywkę, stworzoną wspólnie z pracownikami Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Zabawa została zaprojektowana tak, aby nawiązywała do podstawowych, profesjonalnych lekcji muzyki. Odgrywając przygotowane melodie można doskonalić słuch i umiejętność rozpoznawania tonów, czyli elementy kluczowe w przypadku nauki gry na prawdziwych instrumentach.

 Cechy gry:

  • Granie nawet bez patrzenia na ekran. Dając się ponieść muzyce można grać na słuch.
  • Przystępna i zbalansowana rozgrywka. Nie trzeba posiadać żadnych zdolności muzycznych, aby móc się wspaniale bawić. Wystarczy pozwolić prowadzić się przez świat melodii, przechodząc drogę od nowicjusza do wirtuoza.
  • Sprawdzony sposób na doskonalenie zdolności muzycznych. Beat the Melody powstało we współpracy z pracownikami Akademii Muzycznej we Wrocławiu w taki sposób, aby ćwiczyć zdolności muzyczne graczy i uczyć ich jak rozpoznawać tonacje.
  • Beat the Melody pomoże nauczyć się grać na prawdziwym instrumencie. Niezależnie od tego jaki instrument preferujesz, kluczowa jest umiejętność rozpoznawania wysokości tonów. Dzięki Beat the Melody każdy nauczy się tego w zabawny i zajmujący sposób.
  • 200 słynnych melodii. Graj wspaniałe klasyczne i znane melodie na jednym z ośmiu zróżnicowanych instrumentów.

[Artykuł oparty na informacjach prasowych]