Deponia – The Puzzle i Edna & Harvey – The Puzzle już dostępne na Androida i iOSa

Krótko po sukcesie, który na Amazon App Store osiągnęły najnowsze produkcje Daedalic Entertainment, studio zdecydowało wydać Deponia – The Puzzle i Edna & Harvey – The Puzzle także na Androida.

Deponia – The Puzzle zawiera ręcznie rysowane sceny z gry oraz tła różnych zabawnych wydarzeń z wielokrotnie nagradzanej serii przygodowej Deponia.
Produkcja ta umożliwia powrót do najwspanialszych scen z gry Deponia, Chaos on Deponia (nagrodzonej tytułem najlepszej niemieckiej gry roku 2013 – „Best German Game 2013” w ramach plebiscytu German Game Awards) oraz Goodbye Deponia. Podobnie rzecz ma się z Edna & Harvey – The Puzzle. Tam z kolei pamięć gracza powróci do najwspanialszych scen z gry Edna & Harvey: The Breakout i Harvey’s New Eyes.

Deponia – The Puzzle

Edna & Harvey – The Puzzle

Każda z gier zawiera po blisko sto czekających na ułożenie obrazków. Szybkie odtworzenie oryginałów jest premiowane i pozwala na awans w rankingach. Trzy tryby gry pojedynczej (Search & Find, Single Stack oraz Multi Stack) zapewnią godziny zabawy we własnym towarzystwie. Najciekawszą cechą obu tytułów jest możliwość grania ze znajomymi na na jednym tablecie, po uprzednim odblokowaniu konkretnych puzzli.

Edna & Harvey – The Puzzle

Deponia – The Puzzle

Gry dostępne są zarówno na App Store jak i Google Play pod poniższymi linkami:

Deponia – The Puzzle – Amazon App Store

Deponia – The Puzzle – Google Play

Edna & Harvey – The Puzzle – Amazon App Store

Edna & Harvey – The Puzzle – Google Play