Devils & Demons już na Steamie

Strategia z elementami RPG Devils&Demons jest już dostępna na Steamie za jedyne: 9,99 euro. Przez ograniczony czas grę będzie można nabyć w tej promocyjnej cenie (40% taniej)! Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z tym ciekawym tytułem stworzonym przez znakomite studio HandyGames!

Devils & Demons to wciągająca heksagonalna strategia RPG, bogata w setki map I niezliczoną ilość questów. Drużyna gracza zdobywa zestawy niesamowitych umiejętności, podczas gdy klimatyczny soundtrack oraz dobry voice acting umili zdobywanie kolejnych poziomów!

W magicznym wieku, gdzie smoki rządziły globem I świat Desoli był w swych latach świetności, demoniczny portal otworzył się, pozwalając monstrom przechodzić między wymiarami. Rozpoczęła się, więc walka Demonów i Diabłów z rasą ludzką, która pochłonęła tysiące ofiar. Zadaniem gracza jest zebranie drużyny bohaterów, którzy wyruszą zbawić ludzkość w imię Zakonu Światła. Poprowadź własną krucjatę przeciwko imperium ciemności i zakończ, rozpoczętą przez lordów ognia, wojnę! Walcz z hordami demonów, nieumarłych oraz pokonuj bossów takich jak nekromanci, czy smoki. Wykonaj setki questów związanych ze zdobywaniem epickiego wojennego łupu.

Cechy gry:

  • Turowa rozgrywka
  • Walcz, rekrutuj I zbieraj łupy!
  • Mroczny, pełen przygód świat fantasy
  • Setki map do eksplorowania
  • Klasy bohaterów oraz wrogów
  • Multum umiejętności I zaklęć do wykorzystania

Więcej informacji znajdziecie tutaj – http://store.steampowered.com/app/363960/

[Informacja prasowa]