Digital Dragons: Indie Showcase 2015

Jesteś niezależnym twórcą gier i chcesz pokazać swój tytuł ekspertom z branży gier, wydawcom, mediom, szerszej publiczności?

Indie Showcase powraca! Podobnie jak w ubiegłym roku, również podczas tegorocznej edycji Digital Dragons wystartuje konkurs na najlepszą grę niezależną. Dzięki specjalnie przygotowanej przestrzeni twórcy gier indie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produkcji gościom konferencji oraz jury.

W ubiegłym roku w szranki stanęło 40 tytułów na różne platformy, a w jury zasiedli, m.in. Maciej Miąsik (Pixel Crow), Marek Ziemak (11 Bit Studios) i Andy Touch (Unity Technologies). Konkurs wygrał Timberman ze studia Digital Melody, czyli polski hit roku 2014, który osiągnął liczbę 15 milionów pobrań.

DD20151

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 15 kwietnia 2015 r. przez stronę internetową Digital Dragons (www.digitaldragons.pl) – zakładka Indie Showcase. Weryfikacja zgłoszeń przez organizatora nastąpi do 22 kwietnia 2015 r. Do rejestracji w konkursie uprawnia każdy rodzaj biletu na Digital Dragons 2015.

Sponsorem Indie Showcase 2015 jest Ganymede, które zapewni również lunch dla wszystkich uczestników konkursu. Wśród tegorocznych nagród znajduje się także atrakcyjna kampania promocyjna gry na stronach partnerskich portali GRY-Online.pl, Onet.pl jak również na naszym serwisie – 1ndie World.

Indie Showcase jest częścią Digital Dragons, największej konferencji dla branży gier w środkowo-wschodniej Europie. Impreza odbędzie się 21-22 maja 2015 r. na terenie Starej Zajezdni i Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Organizatorem Digital Dragons jest Krakowski Park Technologiczny.

Chcesz pokazać światu swoją grę? Nie czekaj, zarejestruj się jeszcze dziś!

[Informacja prasowa]