Digital Dragons: Indie Showcase 2016

W tym roku twórcy niezależni ponownie będą mieli okazję zaprezentować swoje produkcje na Digital Dragons podczas konkursu Indie Showcase. Jeżeli chcecie pokazać stworzony tytuł ekspertom z branży gier, wydawcom, mediom oraz szerszej publiczności to już pora na zostawienie swojego zgłoszenia.

Podobnie jak w ubiegłym roku, również podczas tegorocznej edycji Digital Dragons wystartuje konkurs na najlepszą grę niezależną. Dzięki specjalnie przygotowanej przestrzeni twórcy gier indie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produkcji gościom konferencji oraz jury.

Poprzednia edycja Indie Showcase okazała się wielkim sukcesem, dzięki czemu miałem okazję zapoznać się z bardzo ciekawymi projektami jak chociażby The Shadowborn (tytuł niestety nie powstanie) czy Thea: The Awakening, która pojawiła się już na rynku i zbiera bardzo dobre oceny. Mam nadzieję, że w tym roku ponownie przetestuję bardzo interesujące produkcje. Żeby tak się stało musicie wykonać pierwszy krok w postaci zgłoszenia swojej gry. Poniżej znajdziecie formularz, w którym możecie to zrobić.

applynow

Zgłoszenia zbierane są do 15 kwietnia, natomiast informacje potwierdzenia będą wysyłane 29 kwietnia. Wymogiem do udziału jest posiadanie wejściówki – Dev Pass. Wszyscy uczestnicy Indie Showcase muszą również pamiętać o sprzęcie, na którym zaprezentują swoją produkcje.

DD20151

O tym jak było rok temu możecie dowiedzieć się z tekstu Dominiki.