Dołącz do gry i pojedź na Gamescom za darmo z Level77

Uwaga „indyki” –  od dzisiaj macie wielką szanse wygrać wyjazd na Gamescom za darmo! Możecie jechać na  największą imprezę gier komputerowych na świecie nie wydając nawet złotówki. „Pojedź z nami na Gamescom” tak nazywa się najnowszy konkurs organizowany przez LEVEL77.PL i Kinguin.com.deImprezie patronuje magazyn CD-ACTION. Rywalizacja zaczyna się 3 czerwca, a kończy 17 czerwca. Kto, chce jechać na Gamescom?

gamescom_level_cda_home

Zasady są proste:

1. Nakręć 30 sekundowy filmik, który ma udowodnić, że to Ty powinieneś jechać z Level77 na Gamescom i wrzuć go na youtuba.

2. Prześlij link do filmiku do Level77 na specjalną podstronę http://level77.eu/pojedz_na_gamescom 

3. Wygraj darmowy wyjazd na Gamescom!

Kto wygrywa? Ten, kto zaprezentuje najbardziej zwariowany filmik. To główne kryterium, którym kierować się będzie jury konkursu w skład, którego wchodzą 2 osoby ze sklepu Level77 i jeden przedstawiciel magazynu CD-ACTION – mówi Gosia Nowak z Level77.

A co w tym wszystkim najlepsze, nie ma żadnych ograniczeń. W konkursie może wziąć udział każdy. Jedyny warunek, trzeba mieć niezłego freeka.

Pamiętajcie – główną nagrodą jest wyjazd na Gamescom za darmo. Który obejmuje 5 dni na targach, zakwaterowanie w hotelu, przelot samolotem dla zwycięzcy i jego osoby towarzyszącej. Nie martwcie się, że będziecie musieli jechać sami. Możecie zabrać osobę towarzyszącą.

[Informacja prasowa]