Druga część The Incredible Adventures of Van Helsing zapowiedziana

Przed chwilą Maciek podzielił się z Wami recenzją Niesamowitych przygód Van Helsinga, a ja już mam kolejne wiadomości związane z tą serią. Jak większość z Was wie, producenci postanowili stworzyć trylogię przygód łowcy wampirów, dlatego też ogłoszenie kolejnych części było kwestią czasu. Nie spodziewałem się jednak, że aż tak szybko dowiemy się o drugim epizodzie The Incredible Adventures of Van Helsing.

Najwidoczniej, autorzy stwierdzili, że należy kuć żelazo póki gorące, zwłaszcza w momencie, kiedy pierwsza część została tak dobrze przyjęta.

Jak na razie nie wiemy za wiele o „dwójce”. Producenci zaprezentowali jedynie nową grafikę oraz podali informację, że gracze będą mogli przenosić swoich bohaterów z części pierwszej. Oczywiście, tytuł tworzony jest z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych.

VanHelsingII_BoxArt

Chyba nikt nie spodziewał się, że studio, które stworzyło serię gier o Królu Arturze, tak dobrze poradzi sobie z  wymagającym gatunkiem, jakim jest hack’n’slash. Wiele osób twierdzi, że przygody Van Helsinga pobiły nawet ostatnią część Diablo.

Czy słusznie? O tym możecie przekonać się sami, nabywając produkcję Neocore Games za niecałe 11 euro na Steamie, bądź czytając recenzję Maćka.