Dziękujemy!

Dziękuję. To słowo klucz, które przez dzisiejszy dzień będzie pisane/mówione wielokrotnie. Właśnie rok temu powiedziałem dziękuję do pięciu osób, które w ciągu 3 tygodni postawiły na nogi cały serwis.  Dzisiejszego dnia dziękuję nie tylko im, ale również Wam, obecnej ekipie oraz wszystkim, którzy nam zaufali.

„Zwycięzcą nie zawsze jest ten najlepszy, który zdobywa główną nagrodę. Zwycięzcą może być człowiek, który próbuje coś zmienić w sobie […] pomimo wszelkich trudności.”

Ten cytat dokładnie odnosi się do naszego portalu. Mimo wielu chwil zwątpienia, nigdy się nie poddaliśmy, wręcz przeciwnie, z każdą porażką mieliśmy coraz więcej motywacji do dalszego działania. Wydaje się, że rok to mało. Jednak w naszym przypadku ten rok był długą i krętą drogą w tworzeniu najlepszego portalu związanego tylko i wyłącznie z grami niezależnymi. Czy nam się udało? Pozostawiam to Waszej ocenie. Ja wiem jedno – czeka nas jeszcze wiele ciężkiej pracy nad ulepszaniem 1ndie World.

Pierwszy krok już zrobiliśmy – nowe logo. Każda osoba z redakcji wiedziała, że w rocznicę musimy przygotować coś wystrzałowego, dlatego też postanowiliśmy stworzyć odświeżoną wersję naszego logotypu, która moim zdaniem idealnie wkomponuje się w projekt nowej strony. Początek przyszłego roku przyniesie wielkie zmiany, o których na bieżąco będziemy Was informować.

Jednak, czym byłyby urodziny bez prezentów. To właśnie Wy jesteście najlepszym prezentem urodzinowym, jaki mogliśmy otrzymać.  Przygotowaliśmy na tę okazję całą masę niespodzianek. Jeszcze dzisiaj Dominik poinformuje Was o konkursie, w którym do wygrania będzie m.in. zniżka na kurs Digital Frontier oraz gadżety od firmy AVerMedia. Do tego oczywiście dojdą nasze materiały zawierające kody do najlepszych produkcji niezależnych. W sumie przygotowaliśmy dla Was około 130 kodów do rozdania.

Mam nadzieję, że ten pierwszy rok był najcięższym okresem próby i kolejne lata będą tylko lepsze. Nadszedł czas realizacji naszych planów, które mają na celu umocnić markę 1ndie World na rynku. Chcemy, żeby nasz serwis był domem dla wszystkich osób związanych z grami Indie. Dla producentów – szansą na polepszenie swojego warsztatu, dla graczy – szansą na wypróbowanie najlepszych gier, dla czytelników – szansą na przeczytanie dobrych tekstów, dla nas – szansą na realizację swoich marzeń.

Dziękuję!

Jakub Wójcik