EGO PROTOCOL potrzebuje Waszego wsparcia

Znakomite połączenie idei kultowych Lemingów ze Space Maze w świecie inspirowanym legendarną polską grą ElectroBody. Ta gra uzależnia!

Zadaniem gracza jest takie manipulowanie otoczeniem, aby umożliwić bohaterowi dotarcie do celu, unikając przy tym czyhających po drodze niebezpieczeństw. Każda z plansz gry składa się z kilkunastu kwadratowych bloków, które na wzór klasycznych puzzli możemy przesuwać, torując naszej postaci drogę do końcowego teleportera.

Oprócz bezpośredniego wpływu na otoczenie, w trakcie zabawy możemy wydawać bohaterowi proste polecenia, dzięki którym pokona on zastawione na niego pułapki czy upora się z przeciwnikami. Rozgrywka toczy się w dość szybkim tempie i wymaga od graczy nie lada zręczności oraz refleksu, tym bardziej, że do końcowego wyniku liczy się również czas, a poziom trudności kolejnych labiryntów staje się coraz wyższy.


ego-protocol-1
Świetna zabawa dla graczy w każdym wieku i z różnym doświadczeniem w pokonywaniu przeszkód! Przygotujcie się na ekscytującą podróż i przy okazji świetną zabawę!

Demo gry możecie pobrać na Steamie, gdzie również znajdziecie link do soundtracku!

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=546683062