Fura z „Powrotu do przyszłości” w nowej grze wrocławskiego studia

Będziemy mogli się poczuć jak Marty Mcfly gdyż T-Bull, wrocławski deweloper gier mobilnych, podpisał umowę z producentem kultowego auta DeLorean i umieści je w swojej nowej wyścigowej grze zapowiedzianej na 2016 rok.

W swojej poprzedniej produkcji „Top Speed” hitem wśród bryk była odpicowana wersja Warszawki, którą na pewno dobrze pamiętają wasi rodzice czy dziadkowie z czasów PRL’u. Sama gra osiągnęła rewelacyjny wynik miliona pobrań w ciągu zaledwie dwóch miesięcy.

– Samochód DeLorean w naszej nowszej grze to poniekąd spełnienie marzeń z dzieciństwa – mówi Damian Fijałkowski, Co-Founder & Chief Technology Officer studia T-Bull. – Chcemy, aby nasze gry miały specyficzny klimat, dzięki któremu będą wyróżniać się na tle innych produkcji. Umieszczenie w nowej grze tego kultowego auta pomoże nam osiągnąć ten cel – dodaje Damian Fijałkowski.

W nowym projekcie studia, którego nazwy jeszcze nie znamy, pojawią się same licencjonowane samochody, a produkcja ma być największym dotychczasowym przedsięwzięciem wrocławskiej ekipy. Pozostaje tylko wyczekiwać kolejnych informacji.

Browar

Autor: Browar

Gracz od samego początku swej egzystencji. Całe życie jednak imający się zajęć z grami nie związanymi, aż do momentu, w którym powiedział "dość" po zadaniu sobie ważnego pytania (zajebiście ważnego): co w życiu kochasz robić najbardziej? Odpowiedź była prosta i tak dobę dzieli na granie, pisanie o grach, czytanie o grach, żonę i małego pieska.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3