Games Rage #2 – TRULY INDIE GAMES rozpoczęty!

W dniu wczorajszym odbyła się premiera drugiej paczki Games Rage. Zestaw złożony przez polski zespół zawiera 6 produkcji niezależnych. Oprócz tego na kupujących czekają liczne dodatki. Wszystko to za cenę, jaką sami ustalicie!

Games Rage #2: „Zapłać ile chcesz” za Project Night, Ocean City Racing, Strategic War in Europe oraz Dark Gates. Wpłata powyżej średniej odblokuje QbQbQb i GoScurry. Gry dostępne są, jako DRM-Free w wersji na PC, Mac oraz Linuks, natomiast w QbQbQb pogracie także na urządzeniach z Androidem.

Po sukcesie pierwszej paczki zdecydowaliśmy się ponownie stworzyć paczkę zawierającą produkcje niezależne. Wcześniej informowaliśmy użytkowników o zestawie gier TopWare, niestety z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy odłożyć ją w czasie. Mamy nadzieję, że gry znajdujące się w drugim zestawie sprawią przyjemność wszystkim graczom, którzy kochają gry komputerowe. – mówią autorzy Games Rage.


Wpłacając dowolną kwotę wspieracie także fundację Nowoczesna Polska promującą wolność korzystania z kultury.

Games Rage #2 – TRULY INDIE GAMES będzie trwał przez dwa tygodnie. Już w następny wtorek osoby, które wpłaciły kwotę powyżej średniej otrzymają kolejne tytuły.