Gdańsk zaprasza czyli relacja z WGK 2013!

Mimo, że ciepła pogoda już powoli odchodzi to wrzesień pod względem konferencji na temat tworzenia gier jest naprawdę gorący. Przez 3 najbliższe tygodnie czekają nas imprezy w Warszawie (http://www.git2013.pl/), Łodzi (http://lgs.lodz.pl/) oraz Gdańsku (http://wgk.pgda.pl/). Ostatnia z nich odbędzie się już w najbliższy weekend. Oczywiście nie mogliśmy sobie odpuścić tego wyjazdu i specjalnie dla Was przygotujemy relację z WGK 2013! Podobnie będzie w przypadku Game Industry Trends, które odwiedzi Bartek, jednak o tym już za tydzień. Zatem zapraszam na relację z Krajowej Konferencji Wytwarzania Gier Komputerowych.

Relacja Informacje Vlogi Zdjęcia Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Podsumowanie | Partner Technologiczny

1ndie_wgk_informacje

O konferencji:

Konferencja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców związanych z polską branżą gier komputerowych. Poniżej wyszczególnieni są najważniejsi odbiorcy i przykładowe powody dla których warto uczestniczyć w konferencji.

Twórcy gier

Przyjedź na konferencję i zaprezentuj swój najnowszy algorytm, technikę czy też proces biznesowy zastosowany podczas produkcji ostatniej gry. Wymieniaj doświadczenia z innymi uczestnikami i poznawaj nowe rozwiązania. WGK to idealne miejsce do budowania znajomości z profesjonalistami, niezależnymi twórcami jak i osobami ze środowisk naukowych.

Przedstawiciele firm

Uczestnictwo w konferencji WGK to niepowtarzalna okazja, zarówno dla małych jak i dużych firm do budowania nowych kontaktów biznesowych z innymi firmami z polskiej branży gamedevu. To również dobry moment do sprawdzenia najnowszych trendów na rynku i reklamy. To tu, dzięki prezentacjom dorobku najzdolniejszych polskich programistów, artystów i pozostałych pasjonatów tworzących gry, będziesz w stanie zrekrutować najlepszych kandydatów do pracy w Twojej firmie.

Studenci

Dzięki tej konferencji będziesz miał możliwość wysłuchania profesjonalnych wykładów, poznania nowych ludzi o tych samych zainteresowaniach a co najważniejsze porozmawiania z przedstawicielami firm. Postawiłeś sobie za cel karierę w gamedevie? Przedstaw swój prototyp, algorytm czy też demo gry podczas Developers Showcase, weź udział w Games Bonanza oraz imprezach integracyjnych!

Media

Krajowa Konferencja Wytwarzania Gier Komputerowych, jako największe wydarzenie tego typu w Polsce, przez trzy dni będzie gościć przedstawicieli firm z całego kraju. Jeżeli szukasz informacji z pierwszej ręki na temat najnowszych planów wydawniczych lub nadchodzących tytułów konferencja WGK jest do tego idealnym miejscem.

Czas i miejsce imprezy:

Data: 6 – 8 września2013 r.

Miejsce: Gdańsk,Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej,

Trzecia edycja konferencji WGK odbędzie się w dniach 6 – 8 września 2013 roku na Wydziale Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w budynku Nowego ETI.

My o Digital Dragons 2013:

Harmonogram imprezy:

Program imprezy oraz więcej szczegółów znajdziecie na stronie – http://wgk.pgda.pl/schedule/

Partnerem technologicznym naszego wyjazdu jest firma:  AVerMedia Technologies, Inc

Relacjonuje: Jakub „Tupi” Wójcik