Gdańsk zaprasza czyli relacja z WGK 2013!

Relacja Informacje Vlogi Zdjęcia Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Podsumowanie Partner Technologiczny

indie-aver

Rok temu o tej porze byliśmy dopiero na początku tworzenia portalu i pewnie nikt z nas nie spodziewał się, że w tak krótkim czasie uda nam się tak rozwinąć. Jest to przede wszystkim zasługa wielu wspaniałych osób, które nam zaufały. Dzisiaj do tego grona dołącza firma AVerMedia Technologies, Inc.

AVerMedia w Polsce jest znana dzięki tunerom telewizyjnym, ale aktualnie skupia się na sprzęcie dla graczy komputerowych oferując urządzenia do przechwytywania, konwersji oraz strumieniowania obrazu. Zbyt duże obciążenia komputera nie pozwalają w nagrywaniu lub streamingu? AVerMedia to najlepszy wybór dla ambitnych posiadaczy PC, PS3, X360, Wii U czy przyszłych właścicieli Xbox One oraz PS4. Od kilku dni możecie zauważyć logo naszego partnera technologicznego na stronie oraz profilu FB.

Firma AverMedia będzie wspierała nas technologicznie. Już teraz korzystamy z najnowszej karty Live Gamer Portable, udostępnionej nam przez polski oddział. Wszystko to zbiegło się w czasie z wyjazdem na WGK, gdzie po raz pierwszy będziemy mogli wykorzystać LGP w „terenie”. Właśnie dzięki temu urządzeniu nagramy dla Was materiały z gier pokazanych na Developers Showcase wraz z komentarzem od autorów.

box-high-res

Wyjazd do Gdańska będzie fantastyczną próbą generalną zarówna dla nas jak i AVerMedia. Oczywiście to nie będzie jedyna impreza, na której pojawimy się ze sprzętem od naszego partnera technologicznego. Podobna sytuacja nastąpi także już w październiku, gdzie pojawimy się na Poznań Game Arena. Dodatkowo karta Live Gamer Portable od AverMedia będzie używana do kręcenia materiałów na nasze kanały YouTube (1ndie World i TupiIndyk) oraz do streamingu. To wszystko w rozdzielczości FULL HD, bez obciążania procesora, bez spadków jakości, bez żadnych kompromisów.

Więcej informacji o produktach AVerMedia znajdziecie na stronie http://gamerzone.avermedia.com, a na polskim FB AVerMedia Poland jest możliwość wygrania Live Gamer Portable.