GIEROmaniak.pl nowym partnerem 1ndie World

Z dnia na dzień staramy się aby nasz projekt stawał się coraz bardziej popularny. Dlatego bardzo nam miło poinformować, iż dzisiaj nawiązaliśmy współpracę z nowym partnerem – portalem GIEROmaniak.pl . Jest to dla nas krok w przód i cieszymy się, że co raz więcej osób dostrzega nasz potencjał.

Dzięki nawiązaniu współpracy będziecie mogli dowiadywać się o wszystkich naszych nowinkach również na oficjalnej stronie naszego partnera.

GIEROmaniak.pl to serwis poświęcony grom komputerowym i konsolowym. Tworzymy recenzje, zapowiedzi i różnego rodzaju artykuły. Serwis codziennie aktualizujemy o pochodzące z całego świata aktualności na temat nie tylko gier, a wszystkiego co je otacza. Sami jesteśmy graczami, więc dobrze wiemy czego nasi czytelnicy potrzebują i w jaki sposób przekazywać im wszelakie informacje. Poza samymi treściami, udostępniamy również galerię oraz filmy o grach i od nich pochodzących. Na dokładkę, nasz serwis ma dział „Promocji”, gdzie każda osoba chętna zakupić jakiś produkt w promocyjnej cenie, może znaleźć tam coś dla siebie.

Z pewnością będzie to owocna współpraca. Dziękujemy za zaufanie.