Gra A New Beginning dostępna już na iPady!

Po sporym sukcesie The Whispered World i Deponii, wydanych na platformy mobilne, firma z Hamburga przenosi kolejną znaną i popularną przygodówkę, na ekrany iPadów. A New Beginning opowiada historię byłego bioinżyniera Benta Svenssona, do którego przybywa niespodziewany gość z przyszłości. Głównym tematem gry jest zanieczyszczenie i ochrona środowiska.

Były bioinżynier Bent Svensson odsunął się od nauki i wrócił do swojego prywatnego życia. Jednak pewnego dnia młoda kobieta o imieniu Faye zapukała do jego drzwi. Twierdziła, że jedynie Bent może uratować ludzkość przed nadchodzącą katastrofą ekologiczną. Mimo rodzących się w głowie naszego bohatera wątpliwości, wyruszył on na niesamowitą przygodę, która na celu miała znalezienie bardzo ważnych badań naukowych i oczywiście uratowanie świata.

Cechy gry:

– Thriller przygodowy podejmujący tematy zanieczyszczeń środowiska i ochrony natury

– Ponad 100 zapierających dech w piersiach, pełnych detali lokacji

– Ponad 20 godzin gry

– Piękna, rysunkowa grafika oraz ponad godzina animowanych cutscenek

 

Link do sklepu App Store:  https://itunes.apple.com/app/id1055679656

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3