Humble Weekly Sale 15.08.2013

Od dwóch dni Humble Bundle przeżywa oblężenie spowodowane paczką gier od EA, ale i dla fanów indyków coś się w tym tygodniu znajdzie. Na Humble Weekly Sale wylądował właśnie dosyć smakowity kąsek gier niespecjalnie powiązanych ze sobą tematycznie.

Swoje ulubione indie tytuły do paczki wybrał PewDiePie, który może być znany niektórym czytelnikom ze swojego kanału na YT. Wyselekcjonowane przez niego gierki to najwyższa półka, więc dolca (lub więcej) nie powinno być Wam szkoda.

Na pierwszy ogień idzie graficznie cudowna i bajkowa przygodowa Botanicula. Zaraz za nią podążają totalnie absurdalny McPixel, który opiera się na mechanice point and click utrzymanej w klimacie znanym z WarioWare (20 sekund na rozwiązanie zagadki), Thomas Was Alone, czyli minimalistyczna platformówka w najlepszym wydaniu oraz The Showdown Effect (tylko dla Steam) – multiplayerowa sieczka w 2D.Po przekroczeniu średniej ceny, na chwilę obecną jest to 2,5$ (coś koło 8 PLN), dostaniemy jeszcze pierwszoosobowy survival horror w postaci Amnesia: the Dark Descent.

Jak widać każdy powinien tu znaleźć coś dla siebie.