Inner Chains potrzebuje Waszego wsparcia na Kickstarterze!

INNER CHAINS to horror FPS umiejscowiony w surrealistycznym, mrocznym i niebezpiecznym biomechanicznym świecie, który nie przypomina niczego, co spotkałeś wcześniej. W świecie INNER CHAINS to nie Ty ustalasz zasady. Jesteś jedynie malutką częścią wrogiego uniwersum. Jeśli chcesz przetrwać, musisz odkryć jego sekrety.

Jako, że jesteś jednym z mieszkańców tego świata, Twoja głowa zapchana jest naukami Kasty Rządzącej. Masz tylko jedno zadanie: dostać się do mitycznego miejsca, zwanego Last Hope, by opuścić tę chorą, zdegenerowaną planetę raz na zawsze. Aby odkryć swoją rolę w tym systemie, będziesz musiał walczyć o przetrwanie, stawiać czoła wrogiej faunie i florze, pokonać swoje własne słabości I odkryć sekret świata gry. To czy przetrwasz zależy tylko od Twojego szybkiego refleksu, precyzji, umiejętnościach logicznego myślenia i zdolności wykorzystywania otoczenia.

Inner_Chains_World

Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, niebezpieczne puszcze, to flora i fauna, która tylko czeka by Cię zaatakować. Wiele religijnych budowli i majestatycznych świątyń Kasty Rządzącej, której istnienie i cele skrywają wiele mrocznych tajemnic. Właśnie takie miejsca odwiedzać będziesz w grze INNER CHAINS.

Dzięki innowacyjnej technologii VR, będziesz w stanie całkowicie zanurzyć się w świecie gry. Zarówno obraz jak i genialna muzyka na stałe połączą Cię z INNER CHAINS!

Cechy gry:

– Innowacyjne metody interakcji między orężem, jego użytkownikiem i otoczeniem

– Mroczny biomechaniczny świat, gdzie fauna i flora czyha na Twoje życie

– Wsparcie VR

– Śmiertelnie groźni, inteligentni i wymagający wrogowie

– Niezwykłe lokacje posiadające własne, unikalne historie

– Gęsta atmosfera terroru, wzmocniona genialnym soundtrackiem skomponowanym przez Michała Staczkuna

 

Strona projektu na Kickstarterze: https://www.kickstarter.com/projects/1129101562/inner-chains

Głosowanie na Steam Greenlight: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=636465340

 

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3