Inner Chains potrzebuje Waszego wsparcia na Kickstarterze!

INNER CHAINS to horror FPS umiejscowiony w surrealistycznym, mrocznym i niebezpiecznym biomechanicznym świecie, który nie przypomina niczego, co spotkałeś wcześniej. W świecie INNER CHAINS to nie Ty ustalasz zasady. Jesteś jedynie malutką częścią wrogiego uniwersum. Jeśli chcesz przetrwać, musisz odkryć jego sekrety.

Jako, że jesteś jednym z mieszkańców tego świata, Twoja głowa zapchana jest naukami Kasty Rządzącej. Masz tylko jedno zadanie: dostać się do mitycznego miejsca, zwanego Last Hope, by opuścić tę chorą, zdegenerowaną planetę raz na zawsze. Aby odkryć swoją rolę w tym systemie, będziesz musiał walczyć o przetrwanie, stawiać czoła wrogiej faunie i florze, pokonać swoje własne słabości I odkryć sekret świata gry. To czy przetrwasz zależy tylko od Twojego szybkiego refleksu, precyzji, umiejętnościach logicznego myślenia i zdolności wykorzystywania otoczenia.

Inner_Chains_World

Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, niebezpieczne puszcze, to flora i fauna, która tylko czeka by Cię zaatakować. Wiele religijnych budowli i majestatycznych świątyń Kasty Rządzącej, której istnienie i cele skrywają wiele mrocznych tajemnic. Właśnie takie miejsca odwiedzać będziesz w grze INNER CHAINS.

Dzięki innowacyjnej technologii VR, będziesz w stanie całkowicie zanurzyć się w świecie gry. Zarówno obraz jak i genialna muzyka na stałe połączą Cię z INNER CHAINS!

Cechy gry:

– Innowacyjne metody interakcji między orężem, jego użytkownikiem i otoczeniem

– Mroczny biomechaniczny świat, gdzie fauna i flora czyha na Twoje życie

– Wsparcie VR

– Śmiertelnie groźni, inteligentni i wymagający wrogowie

– Niezwykłe lokacje posiadające własne, unikalne historie

– Gęsta atmosfera terroru, wzmocniona genialnym soundtrackiem skomponowanym przez Michała Staczkuna

 

Strona projektu na Kickstarterze: https://www.kickstarter.com/projects/1129101562/inner-chains

Głosowanie na Steam Greenlight: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=636465340