Jak gra chemiczna to tylko Sokobond

Halo! Są tu jacyś gracze lubiący chemię i zagadki logiczne? Jeśli tak, to mam dla was ciekawy tytuł, a zwie się on Sokobond.

Mówiąc krótko, w grze naszym zadaniem, które na pierwszy rzut oka nie należy do skomplikowanych, jest przesuwanie poszczególnych pierwiastków wokół małej przestrzeni i łączenie ich z innymi ” znajomymi ” z tablicy mendelejwa, przez co powstają wiązania chemiczne. Tworzenie ich jest naszym głównym celem. Śmiało możemy nazwać ten nietuzinkowy tytuł puzzlami chemicznymi, w których każdy następny element układanki staje się trudniejszy i sprawia, że niemoc jego ułożenia podnosi ciśnienie i doprowadza do „białej” gorączki.

Tytuł widnieje na rynku od roku, ale dopiero dzisiaj o nim przeczytałem. Nie wiem jak to się stało, że taka perełka uniknęła dodania do mojej elektronicznej biblioteczki, pluję sobie w brodę z tego powodu. Dla zainteresowanych produkt dostępny jest na platformie Steam i aktualnie trwa na niego promocja, dzięki której zapłacimy za niego jedynie 5.59 euro.