Jon „Jops” Hare gościem specjalnym Pixel Heaven 2014!

Drugim gościem specjalnym Pixel Heaven 2014 jest nie kto inny jak sam Jon Hare. Legendarny twórca, założyciel Sensible Software, autor takich niezapomnianych hiciorów jak Microprose Soccer, Cannon Fodder, Sensible Soccer, czy Mega-Lo-Mani


Jon zasłynął też ze stworzenia kilku ścieżek dźwiękowych do gier, na czele z kultowym motywem tytułowym do Cannon Foddera. Współpracował często w zakresie tworzenia muzyki ze swoim przyjacielem, legendarnym Richardem Josephem.

Obecnie Jon jest właścielem firmy Tower Studios, która tworzy gry na urządzenia mobilne. Jednym z ostanio obublikowanych przez niego tytułów jest remake Speedball 2. Popularny Jops jest bardzo barwną postacią i wszechstronnym artystą. Od 2004 roku jest członkiem kapel Little Big Bang, w której często występuje wspólnie m. in. z Jackiem Monckiem oraz składu pod nazwą SID80s, gdzie wspólnie z Benem Dalglishem i Markiem Knightem wykonuje numery ispirowane muzyką z C64.FB_Hare

Hare będzie jednym z gości specjalnych Retro Stories 2.0. Podczas sesji Q&A wspomni stare dobre czasy, opowie o klimatach panujących w Sensible Software. A na sobotnie Afterparty obiecał przygotować coś specjalnego dla gości imprezy!

W związku z tym wszystkim nie może zabraknąć oficjalnych Mistrzostw Polski w Sensible Software! Zapisujcie się, przynoście joye, w Wasze zmagania będzie oceniał sam Jon „Jops” Hare!