Już niedługo kolejna edycja Komiks Game Jamu !

Wybieracie się na tegoroczny Festwal Komiksu i Gier do Łodzi? Tak? To świetnie! W takim razie koniecznie zajrzeć musicie na Komiks Game Jam, który odbędzie się 2 – 4 października w Atlas Arenie.

Czym jest wspomniany „dżem”, pewnie nikomu tłumaczyć nie muszę – to w końcu zacna inicjatywa i świetna okazja, by spróbować swoich sił przy tworzeniu gry w określonym (zazwyczaj bardzo krótkim) czasie i poznaniu fajnych ludzi. Tym razem dżemować będą Łodzianie, zmagając się z kolejnym zwariowanym wyzwaniem, wyznaczonym im przez twórców (w zeszłym roku głównym tematem była „radioaktywność”). Więcej o wydarzeniu możecie poczytać tutaj oraz na stronie wydarzenia. Miejsca na rejestrację co prawda już się skończyły, jednak nie traćcie wiary młodzi adepci, gdyż organizatorzy uruchomili listę rezerwową, więc kto wie, może jeszcze szczęście się do Was uśmiechnie ?

pc

Ponadto, jeśli będziecie chcieli nieco ochłonąć od wrażeń, jakie dostarcza Komiks Game Jam, możecie również wybrać się na ciekawe prelekcje – program dostępny tutaj. Będzie trochę o dobrym dyzajnie, trochę o historii gier, a także trochę o samych Jamach.
Jeśli jednak wciąż nie czujecie się dostatecznie zachęceni, pozwólcie, że jako dowód dobrej zabawy przedstawię Wam kilka zdjęć z poprzedniego Komiks Game Jamu.

komks game jam

komiks game jam

komiks game jam

komiks game jam

Do zobaczenia na miejscu 🙂