King Arthur’s Gold już dostępny na Steamie!

Długo musieliśmy czekać na ten moment, jednak, co się odwlecze to nie uciecze. King Arthur’s Gold, czyli produkcja stworzona przez Michała Marcinkowskiego (twórcę Soldat) w dniu dzisiejszym trafiła na platformę Steam.

Dodatkowo wraz z tą premierą otrzymaliśmy oficjalny zwiastun KAG, który znajduje się poniżej.

Wielkie brawa należą się Michałowi za ten ogromny sukces. King Arthur’s Gold jest na tyle dopracowanym tytułem, że nie potrzebował wsparcia na Steam Greenlight, co w przypadku polskich gier niezależnych jest rzadkością. Obecnie możecie zaopatrzyć się w swój egzemplarz za cenę 8,09€ (oferta specjalna o 12 listopada).

Jeszcze rok temu tak o to pisaliśmy o King Arthur’s Gold:

Michał Marcinkowski w King Arthur’s Gold dał taką możliwość w postaci średniowiecznego soldata. W tej grze wcielamy się w rycerza, łucznika lub inżyniera jednej z dwóch drużyn – czerwonej i niebieskiej. Nasz cel – doprowadzić do chwały swoją drużynę w jednym z paru trybów rozgrywki.

Następnie przyznaliśmy produkcji Michała tytuł Najlepszej Gry Niezależnej roku 2012, co możecie zaobserwować również na Steamie.

Wszystkich Was zapraszamy do zakupów pod adresem – http://store.steampowered.com/app/219830/,  a Michałowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.