Kingdom Come: Deliverance w fazie beta!

Nastała wiekopomna chwila, bowiem Kingdom Come Deliverance weszła w fazę beta! Co nowego dodało studio Warhorse, od czasów poprzednich wersji? Przede wszystkim poznamy część wątku głównego, odkryjemy wiele nowych questów pobocznych i uczestniczyć będziemy w pierwszej walce o tak wielkiej skali!

Wprowadzenie do epickiej historii

Akcja gry toczy się w XV wiecznej Europie Centralnej, a dokładniej w Królestwie Czeskim. W okresie tym państwo było zagrożone wojną domową. Gracz wciela się w postać Henry’ego, syna kowala. Nasze rodzinne miasto zostało splądrowane i zniszczone, a wszyscy bliscy Henry’ego zginęli. Kierując się żądzą zemsty, wyruszamy na epicką wyprawę. Lokalny zarządca rozpoznał winowajców całej masakry i powiadamia nas o tym.

KCD_Art07_logoDlatego używając naszych umiejętności, musimy wydusić z odnalezionych bandytów wszystkie informacje dotyczące herszta. Jednak nie tylko my poszukujemy tej osoby! Pewien bezwzględny morderca zabija kolejnych świadków, idąc po nitce do kłębka. Aby zakończyć jego działania musimy się spieszyć!

Pierwsza bitwa

Wersja beta zawiera pierwszą dużą bitwę w grze. Wynik rzeczonej batalii zależy jedynie od naszych poczynań, bowiem będziemy mogli wcześniej zaplanować strategię, przebrać się za wroga w celu infiltracji obozu oraz oczywiście będziemy mogli przygotować sobie mikstury bojowe. Tylko od nas zależy jak rozegramy potyczkę!

KCD_BATTLE_logo

Nowe uzbrojenie i ciosy

W Kingdom Come: Deliverance doświadczymy zupełnie nowego spojrzenia na walkę mieczem. W becie znajdą się bowiem nowe techniki walki, postawy, ruchy oraz ciosy. Naucz się jak wyprowadzać cięcia i pchnięcia, jak blokować ataki przeciwnika oraz ripostować je. Wypróbuj zupełnie nowych broni takich jak: mieczy, toporów, tarcz oraz buław.

Eksploracja

Odwiedź nowe osady oraz ogromny las, a w międzyczasie podziwiaj dynamiczny system pogodowy! Eksploruj ogromny teren średniowiecznych południowych Czech, który został zrekonstruowany zgodnie z zapisami historycznymi. Odwiedź zamki, które stoją po dziś dzień!

 KCD_FOREST_logo

Aby zdobyć dostęp do bety, należy zakupić grę na stronie twórców: www.KingdomComeRPG.com

 

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3